Atsiliepimai

AURUDA

14 rugsėjo 2013

96 komentarai

Atsiliepimai

96 Comments

 • Manvydas parašė:

  Puiki mokykla su puikiais instruktoriais ir teorijos mokytoju. Net jeigu esate kaip aš – niekada nevairavę – tikrai nebus baisu.
  Viskas praėjo be problemų, administracija visada viskuo pasirūpindavo ir padėdavo (net saldainių davė!)
  Instruktorius Svajūnas buvo kantrus, profesionalus, draugiškas. Pamokos visada nuoširdžiai laukdavau, nebūdavo nei streso nei baimės.
  Regitroje išlaikiau teoriją ir praktiką iš pirmų kartų.
  Sėkmės visiems naujokams!

 • Anastasija parašė:

  Puiki mokykla. Viskas yra labai gerai aiškinama, ir teorija ir praktika! Regitros egzaminai išlaikyti iš pirmo karto! Valio! Tikrai rekomenduoju!!!! Mokyklos komanda puiki! Teorijos mokytojas aiškina viską labai nuosekliai ir gerai. Visada draugišką ir maloni administratorė padėjo patarimais ir palaikymu. P.s. Mano vairavimo instruktorius buvo Audrius. Viską aiškino labai gerai ir suprantamai, visos pamokos be streso. 😊 Dar karta ačiū jam ir visai komandai. 🤗⭐️🚗

 • Vytautas parašė:

  Smagu, kai regitroje iš pirmo karto išlaikai tiek teoriją tiek vairavimą, ir dar pagiria regitroj, kad atėjai gerai pasiruošęs. Ačiū puikiems teorijos mokytojams, vairavimo instruktoriui Audriui bei mielajai administratorei 🙂

 • Giedrius parašė:

  NORIU PADĖKOTI INSTRUKTORIUI – VYTUI GATAVECKUI!!!!!!!
  Šis instruktorius labai gerai atlieka savo darbą, o svarbiausia išmanantys ko reikia pradedančiajam vairuotojui ir padeda kuo greičiau pasiruošti egzaminams. REKOMENDUOJU!!!!!

 • Agnieska parašė:

  Nuostabi vairavimo mokykla ! Tikrai rekomenduoju !
  Tikrai džiaugiuosi jog pasirinkau būtent šią vairavimo mokyklą po daugelio rekomendacijų ir nenusivyliau. Esu dėkingas nuoširdžiam bei visada palaikančiam personalui .Bet labiausiai esu dėkingas savo praktikos vairavimo instruktoriui.

  Mano manymu pats geriausias instruktorius kurį rekomenduočiau visiems Audrius Rudokas su didžiule vairavimo patirtimi kuris labai išsamiai,bei ramiai paaiškina kiekviena klaida,duoda patarimus, paprastai išmoko parkuotis automobilį netik žodžiais bet ir vaizdine medžiaga , pilnai paruošia Regitros egzaminui išlaikyti iš pirmo karto.

 • Loreta parašė:

  Kitoj mokykloj baigusi pravažiavimus jaučiausi neužtikrinta. Pas vairavimo instruktorių Svajūną Beinora pasiimtos vos 2 papildomos pamokos ir Regitroje egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Mokindamas palaiko jaukią atmosferą ir pilnai išaiškina visus vairavimo ypatumus, duoda papildomų patarimų. Jei turit kažkokią konkrečią spragą, nebijokit sakyt, kaip mat sutvarkys. Taigi jei norit, kad mokydamiesi vairuoti jaustumėt, kad instruktoriui tikrai rūpi jūsų įgūdžių tobulinimas, 100% rekomenduoju “ Aurudos“ kolektyvą.

 • Denis parašė:

  Labai gera mokykla islaikiau is pirmo karto egzamina ypac vairavimo instruktorius Audrius gerai zinantis ir ismanantis keliu eismo taisykles primyne man rasau 10 balu jums

 • Miglė parašė:

  Puiki vairavimo mokykla, kurioje dirba nuostabūs žmonės! Ypatingai didelis ačiū instruktoriui Vytui Gataveckui už kantrybę, pastabas, naudingus patarimus ir malonią draugiją besimokant vairuoti! Rekomenduoju!

 • Jonas parašė:

  Sveiki, vairavimo kursus baigiau vairavimo mokykloje „Draiveris“ siaubinga mokykla, mano vairavimo laiku buvo važiuojama į plovyklą ar tvarkomi kiti asmeniniai reikalai!Po net 10 papildomų pamokų ( iš viso pravažiavau 25) Regitros egzamino neišlaikiau 3 kartus.Regitros egzaminuotojas pasiūlė,pasitreniruoti kitoje vairavimo mokykloje. Pasirinkęs Jūsų vairavimo mokyklą neikiek nenusivyliau,užteko tik 5 papildomų pamokų ir Regitroje vairavimo egzaminas buvo išlaikytas iš pirmo karto!Gailiuosi,kad iškarto nepasirinkau Jūsų mokyklos. Be jokio streso, instruktorius Vytas lankstus pamoku laikui. Labai gerai išmokė, detaliai išaiskina klaidas, puikiai bendrauja.Tik geriausios rekomendacijos!!!!!!!!

 • Monika parašė:

  Džiaugiuosi, kad pasirinkau, būtent Jūsų vairavimo mokyklą. Čia dirba tikrai savo srities profesionalai ir puikūs, šilti ir nuoširdūs, labai malonūs ir kantrūs žmonės. Noriu padėkoti administratorei, kuri nemažai vargo su manimi prie kompiuterio sprendžiant testus, kantriai ir su šypsena aiškindavo, pavaišindavo arbata ir padrąsindavo. Ypatingai dėkoju savo vairavimo instruktoriui Audriui už jo suteiktas žinias, gerą nuotaiką, už begalinę niekada neišsenkančią kantrybę, ir už neeilinį gebėjimą iš mokinti, išaiškinti net sudėtingiausius dalykus aiškiai, paprastai ir suprantamai. Dėkoju ir visai „AURUDOS“ komandai, visiems, su kuriais teko susidurti ir visada maloniai pabendrauti.
  Valstybinius egzaminus „Regitra“ išsilaikiau iš pirmo karto, nors pati ir to nesitikėjau. Teises jau atsiėmiau ir drąsiai sėdžiu už savo automobilio vairo! Ačiūūūūūūū

 • Miglė parašė:

  Mokyklą pasirinkau,pagal draugų rekomendacijas ir nenusivyliau. Puikus ir sklandus administracijos darbas, visada su šypsena ir nusiteikia padėti,iškilus net mažiausiam nesklandumui. Teorijos paskaitos tikslingos ir nenuobodžios, dėstytojas Sigitas viską aiškiai ir su didelę kantrybę aiškindavo, visus iškilusius klausimus.
  Praktikos mokymasis buvo lengvas ir be streso, ypatingas Ačiū instruktoriui Audriui už geležinę kantrybę ir suteiktas praktinio vairavimo žinias.
  Pliusas buvo ir mokyklos švara ir puiki lokacija. Tik geri atsiliepimai apie mokyklą :)Ir dar kartą Ačiū, visam kolektyvui. Sekmės ir toliau taip puikiai darbuojantis.

 • Marius parašė:

  Super! Profesionalumas, patirtis, atsakingumas, supratingumas! Instruktoriai – savo srities profai, tikrai išmano savo darbą, kadangi prieš tai mokiausi kitoje mokykloje, žinau ką reiškia važiuoti su žmogumi dirbančiu, kad tik „atidirbti“ darbo diena, o čia man buvo aiškinama nors ir 10 kartu, atidirbta kiekviena detalė. Vadybininke – pasitinka ir išlydi su šypsena. Ačiū Jums labai

 • Asta parašė:

  Sveiki,

  Noriu padekoti Jūsu mokyklai už labai profesionaliai suteiktas (primintas) vairavimo igudziu zinias, kurios padejo islaikyti vairavimo egzamina. Labai dziaugiuosi pasirinkusi Jusu vairavimo mokyklos paslaugas ir ateityje tikrai visiems rekomenduosiu:)

  Geros dienos,

  Pagarbiai
  Asta Balionytė

 • Kristina parašė:

  Rekomenduoju. Puiki mokykla ir instruktoriai. Viskas aukščiausio lygio, dirba tikrai savo darbą išmanantys žmonės. Ačiū už pasiektus puikius rezultatus.

 • Edita parašė:

  Esu labai laiminga galėdama pasigirti dėl naujai gautų teisių. Viskas pavyko labai sklandžiai! Atmosfera labai jauki, visada jautiesi vietoj ir laiku ir nereikia jaustis kaltai jog atėjai pasinaudoti paslaugomis už kurias esi susimokėjęs. Teorijos dėstytojas Donatas jaunatviškas ir įtraukiantis į paskaitas, todėl daug lengviau pavyko išmokti kelių eismo taisykles. Šaunus instruktorius Svajūnas, kuris išmokė vairuoti.
  AČIŪ AURUDOS KOLEKTYVUI, būkite ir toliau tokie nuostabūs! Rekomenduoju!

 • Jevgenija parašė:

  Sveiki, noriu pasakyti jums labai didelį ir nuoširdų AČIŪ už didelius norus padėti, jų įgyvendinimus ir skirtą laiką!
  Su mokyklos vadybininkę bendravau elektroninių paštu,kadangi gyvenu NORVEGIJOJE,( laiko išlaikyti teises turėjau minimaliai), man buvo pasiūlytas EKSTERNAS per 10 DIENŲ. Turiu pagirti mokyklą už greitą ir efektyvų darbą, per 10 dienų pabaigiau visą vairavimo kursą, didelį AČIŪŪŪŪŪ tariu už kantrybę instruktoriui AUDRIUI RUDOKUI už kantrybę ir suteiktas žinias.

  LINKĖJIMAI KOLEKTYVUI IŠ NORVEGIJOS !!! R-E-K-O-M-E-N-D-U-O-J-U!!!

 • Silvija parašė:

  Labai ačiū visam „Auruda“ kolektyvui už nuostabų laiką mokantis vairuoti!
  Teises turiu jau 5 mėnesius, tiek teorija tiek praktinį vairavimą regitroje išsilaikiau iš pirmo karto!
  Ačiū! 🙂

 • Viktorija parašė:

  Nors teises išsilaikiau jau prieš kelis metus, vis prisimenu instruktoriaus Audriaus patarimus, ir esu jam dėkinga už tai, kaip vairuoju, nes jis išmokė kaip tvarkingai, atsakingai elgtis kelyje, bet tuo pačiu ir nežioplinėti. Apie vairavimo pamokas turiu tik gerus prisiminimus, todėl dar kartą noriu padėkoti Jums, Audriau 🙂

 • Veslav parašė:

  Praktikos egzaminas išlaikytas iš 1 mo karto.10 balų mokyklai!!!!

 • Rita parašė:

  Puiki mokyklą.Teorijos pamokos buvo dėstomos aiškiai su visomis detalėmis ir smulkiais paaiškinimais. Didelis ačiū, instruktoriui Audriui už sklandų praktikos mokymą. Aukščiausios rekomendacijos!

 • Dovydas parašė:

  Nors atsiliepimų čia jau daug ir beveik visi vien tik teigiami, reikėtų paliudyti, jog tai nėra šakėm ant vandens burta! Klaipėdoje 4 kartus neišlaikęs viską buvau metęs, po 3,5 metų nutariau, kad šį skaudulį reikia panaikint, tad pasiėmiau 6 papildomus pravažiavimus Aurudos mokykloj. To užteko Vilniuj išlaikyti iš pirmo karto! Dar sunku pačiam patikėti, bet, pasirodo, kartais svajonės pildosi greičiau nei atrodo!

 • Kamila parašė:

  Esu labai dėkinga šiai mokyklai, o ypač instruktoriui Audriui už kantrybę ir įgytas žinias. Jeigu turėčiau iš naujo pasirinkti vairavimo mokyklą, be abejonės rinkčiausi ,,Auruda“. Ačiū!

 • Super! parašė:

  Esu be galo patenkinta sia mokykla ir dekinga instruktoriui Audriui! Atejau is kitos mokyklas (DRAIVERIS), kur mokiausi puse metu, bet nieko neismokau. Instruktoriai ten tik vilkino laika, pelnesi, ir nieko nepaaiskino. Vairavimo pamokos del daugybes mokiniu budavo gal tik kas 2-3 savaites, teko imti gal 20 papildomu pamoku, palikti kruva pinigu, neislaikyti Regitros 3 kartus (!!!), kol praradau vilti. Pagal atsiliepimus radau AURUDA ir, nors man labai toli nuo namu, visgi pasiryzau pabandyti ir likau apstulbusi. Mokymo stilius kardinaliai skiriasi, viska taip puikiai paaiskina ir sudelioja visa informacija i stalciukus, svarbiausia – atranda daug laiko mokiniui! Nors jau buvau praradusi vilti ir igyjusi paniska baime Regitrai po keleto nesekmingu bandymu, vos po 4 pamoku su Audriumi puikiai islaikiau Regitros egzamina. Tad jei svarstot, kokia mokykla rinktis, nedvejokite, ir registruokites i AURUDA! Sutaupysite ir pinigu, ir laiko, ir nervu 🙂

 • Kasia parašė:

  Labai šauni mokykla, man labai patiko mokytis joje. Destitojai ir instruktoriai labai gerai desto. Visiems savo draugams ir pazistamiems sulau šia mokykla.

 • Dovilė parašė:

  Esu labai patenkinta pasirinkusi šią vairavimo mokyklą:
  Administratorė aiškiai supažindina su mokymosi eiga, (kuri yra puikiai struktūrizuota), atsako į visus rūpimus klausimus.
  Teorijos instruktorius įsiminė kaip puikiai savo darbą išmanantis specialistas, kuris neretai teoriją iliustruodavo gyvenimiškais/realiais pavyzdžiais.
  Vairavimo instruktorius Audrius, tikras savo srities profesionalas, mielai ir kantriai besidalinantis savo žiniomis. Esu dėkinga už kantrybę ir už naudingus patarimus vairuojant.
  Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą, kurioje dirba puikiai savo darbą išmanantys žmonės!

 • Diana parašė:

  Labai gera mokykla, teorijos destitojai ir vairavimo instruktoriai labai saunus, atidus, atsakingai ziuri i savo darba. Desto suprantamai yra labai geranoriski visais atvejais. Man labai patiko mokytis sitoje mokykloje. Be to isilaikiau teorija ir praktika is pirmo karto. Didelis diekuj jums kad esat. Ir visiem draugams siulisiu tik jus.

 • Janina U. parašė:

  Puiki mokykla! Visiems rekomenduoju! Puiki komanda dirba šioje mokykloje: administratorė visada maloniai ir išsamiai atsako į visus rūpimus klausimus. Teorijos dėstytojas – tikras profesionalas- viską išsamiai ir puikiai paaiškindavo, jei reikėdavo- ir daugiau nei vieną kartą kartodavo 😀 Taip pat didžiausias AČIŪ instruktoriui JEVGENIJUI. Tai žmogus, pasižymintis neišsenkančia kantrybe, kuris ne tik sugebėdavo toleruoti šūsnį pasitaikančių klaidų, bet ir nepatingėdavo kelis kartus paaiškinti to, kas atrodo, yra akivaizdūs dalykai. Apie profesionalumą tai nereikia net kalbėti, nes ir taip matosi: ne tik pats puikiai išmano Kelių eismo taisykles, bet ir jas moka paprastai paaiškinti, yra įvaldęs mokymo metodikas, be to – geras psichologas 🙂 Vairuojant visada puikiai motyvuodavo, skatindavo pasitikėjimą tuo, ką darai. Netrūksta nei humoro, nei punktualumo ir pan. Pasirinkusi šią mokyklą tikrai nenusivyliau ir visiems rekomenduoju.

 • Justė parašė:

  Puiki vairavimo mokykla. Paruošimas egzaminams Regitroje pats geriausias. Pati nepasitikėjau savo jėgomis, tačiau instruktoriaus raginama, kad jau tikrai galiu keliauti į Regitrą, užsiregistravau, nuvažiavau ir IŠLAIKIAU. Ačiū Jums labai ir didžiausios sėkmės.

 • Karolis parašė:

  Sveiki, Maloni aplinka bei darbuotojai, kurie visada maloniai pasitinka su šypsena. Išsilaikęs savarankiškai teoriją regitroje, užtrukau tik apie mėnesį laiko visoms vairavimo pamokoms, o vairavimo egzaminą regitroje išsilaikiau iš pirmo karto. Dėkingas Jums ir sėkmės didžiausios.

 • Justina parašė:

  Džiaugiuosi, kad iš visų mokyklų pasirinkau būtent šią. Vairavimo instruktoriai tikrai labai kantrūs bei malonūs. Teko vairuoti ir su Audriumi, ir su Jevgenij. Abu labai labai patiko (jų mokymo technikos, kas be ko, skiriasi). Taip pat ir mokyklos vadybininkė labai maloni bei paslaugi. Tikrai labai rekomenduoju šią mokyklą visiems, kas nori kuo profesanaliau išmokti vairuoti. Šitoje mokykloje suteikiamas tvirtas vairavimo įgūdžių pagrindas. P.s. aš taip pat Regitroje vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto, dėka šios mokyklos instruktorių.

 • Vytautas parašė:

  Ačiū labai šiai mokyklai už visas puikiai suteiktas teorines žinias ir vairavimo gebėjimus! Išskirtinis ačiū instruktoriui Eugenijui už profesionalumą bei įsimintinas ir linksmas pamokas!!!

 • Greta parašė:

  Pasirinkau sia mokykla, kaip rekomendacija drauges papildomoms pamokoms pries Regitros egzamina. Kadangi teko mokintis kitoje mokykloje ir ten igytu ziniu neuzteko, atejau i sia mokykla. Po pamoku egzamina islaikiau, o ir suzinojau nemazai to, ko po viso kurso kitoje mokykloje net nebuvau girdejusi. Be galo esu dekinga instruktoriui Audriui, kurio deka neteko trecia karta kartoti egzamino Regitroje. Tikrai galesiu Jus drasiai rekomenduoti visiems artimiesiems, kurie dar galvoja kur eiti mokintis. Aciu.

 • Aurimas parašė:

  Norėčiau padėkoti šiai mokyklai už puiku praktinį parengimą. Pagarba praktinio vairavimo instruktoriui Vytui Gataveckui, tai vienas iš tų žmonių kuriuos galėčiau rekomenduoti kitiems, būsimiems vairuotojams. Ačiū ir sėkmės jums visiems.

 • Kristina parašė:

  Teorijos egzaminą laikiau eksternu, o praktiniam egzaminui pasirinkau vairavimo mokyklą „Aurudą“. Labai dėkinga vairavimo instruktoriui Jevgenij – egzaminai (tiek mokyklinis, tiek „Regitroje“) išlaikyti iš pirmo karto – ačiū Jums! Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą – sėkmės!

 • Kristina parašė:

  Tik pats auksciausias ivertinimas! Sunku zodziais apsakyti, kaip nuosirdziai esu dekinga ir laiminga, kad butent sia mokykla pasirinkau,deka Jusu profesionaliu darbuotoju visi egzaminai islaikyti is pirmo karto. Aciu, aciu, aciu… Rekomenduosiu visiems, kurie dar neturi teisiu, tik sia vairavimo mokykla. Dideles Jums sekmes.

 • Laura parašė:

  Nuostabi mokykla! Profesionalūs ir svarbiausia kantrūs dėstytojai/instruktoriai, labai geras instruktorius Audrius kuris kantrybe apdovanotas taip pat labai geras instruktorius Jevgenij,sia mokykla reomenduoju visiems.

 • Agnė parašė:

  Rekomenduoju rinktis būtent šią vairavimo mokyklą! Čia dirba labai draugiškas ir profesionalus kolektyvas. Tiek teorijos dėstytojas tiek instruktoriai yra gerai išmanantys savo darbą ir puikiai paruošiantys egzaminams regitroje. Regitroje tiek teorijos tiek praktikos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto! Ypač noriu padėkoti vairavimo instruktoriui- Vytui Gataveckui už kantrybę, nuoširdumą,įgytas vertingas žinias ir griežtus žodžius, kurie versdavo susimąstyti ir nebekartoti tų pačių klaidų. Didelis AČIŪ Jums!

 • Esmyra parašė:

  Labai gera mokykla,labai geras ir malonus personalas įskaitant vadybininkę,instruktorių ir mokytoją teorijos!!!

 • Stanislav parašė:

  Nuostabi mokykla! Profesionalūs ir svarbiausia kantrūs dėstytojai/instruktoriai. Rekomenduoju visiems!

 • Aistė parašė:

  Nuostabi mokykla. Man labai patiko. Dėkoju instruktoriui Jevgenijui už didžiulę kantrybę ir profesionalumą. Labai labai esu jums dėkinga ir linkiu didžiausios sėkmės ir gerų mokinių! AČIŪ!!

 • Diana parašė:

  Atsiliepimas tikrai tik teigiamas. Teorija išdėstyta puikiai, ir dėkui už kantrybę ir profesionalumą vairavimo instruktoriui. Rekomenduoju šią mokyklą!

 • Airingas parašė:

  Rekomenduoju. Patikima, rimta mokykla. Dekoju administracijai uz paskatinimus. Ir didelis dekui Jevgenij uz profesionaluma, geras mokytojas! Sekmes, Auruda!

 • Justina parašė:

  Didelis ačiū šiai mokyklai! Nuostabūs dėstytojai ir instruktoriai, labai gerai paaiškina, nereikia bijoti ko nors paklausti – visad atsako tiek iš teorinės, tiek iš praktinės pusės. Ačiū vairavimo instruktoriui Valdui už pamokas, paaiškinimą, kantrybę, supratingumą. Jūsų visų dėka pavyko nepasiduoti, išmokti ir išlaikyti visus egzaminus! Ačiū! Nuostabi mokykla, rekomenduoju.

 • Ugne parašė:

  Didelis ačiū visam „Auruda“ kolektyvui. Ptiko mokytis visą kursą, tiek teoriją, tiek praktiką. Net nepastebėjau, kaip greitai baigiau visą kursą. Ačiū Jums. Rekomenduoju!

 • Justina parašė:

  Esu be galo dėkinga instruktoriui Audriui Rudokui už jo kantrybę, profesionalumą ir pakantumą. Ėmiau pas Jį kelias pamokas po JTMC, jis mane išmokė begalės naujų dalykų,kruopščiai išanalizavo visas mano klaidas, paaiškino kaip jų išvengti, išmokė pasitikėti savo jėgomis ir orientuotis kelyje. Be Jo pagalbos aš niekaip nebūčiau taip sėkmingai išlaikiusi Regitros. Ačiū Jums, Audriau!

 • Eleonora parašė:

  Mokiausi pas instruktorių Valdą. Labai puikus, kantrus žmogus. Atėjau nemokėdama nieko, jis labai maloniai viską kartojo ir tikslingai atsakinėjo į visus klausimus. Išlaikiau visus egzaminus iš pirmo karto. Ačiū!

 • Vaida parašė:

  Esu labai dėkinga šiai vairavimo mokyklai ir ypač instruktoriui Audriui už kantrybę ir profesionalumą mokant vairuoti. Rekomenduoju visiems, kurie nori ne tik pasiruošti Regitros egzaminui, bet ir tapti atsakingais, atidžiais vairuotojais. Instruktorius puikiai išmano savo darbą, pastebi visas silpnąsias vietas ir pataria, kur reikia pasitempti. Regitros vairavimo egzaminą laikiau ryte, piko metu, ir išlaikiau iš pirmo karto. Už tai noriu padėkoti šiai vairavimo mokyklai ir jos instruktoriui.

 • Rokas parašė:

  Sveiki! Ką galiu pasakyti… Puiki mokykla, puikūs instruktoriai. O ypač Vytas Gataveckas. Konkretus, rimtas žmogus, puikiai išmanantis savo darbą. Jo pastabos privečia susimąstyti ir kitą kartą nepadaryti klaidos. Kantrus instruktorius. Pamokos neprailgdavo bei būdavo labai vaisingos. Jokių priekaištų! To pasekoje, Regitra išlaikiau iš pirmo karto.

 • Viktorija parašė:

  Sveiki, išlaikiau Regitroje iš pirmo karto! „Auruda“ puiki vairavimo mokykla, puikus mokymas, likau tikrai patenkinta. Nuoširdžiai dėkoju visam mokyklos kolektyvui, o ypač noriu padėkoti pačiam geriausiui ir nuostabiausiui instruktoriui VYTUI GATAVECKIUI už neribotą kantrybę, rūpestį, supratimą ir visus patarimus. Jis išmokė mane valdyti automobilį ir puikiai paruošė egzaminui. Patarčiau rinktis šį instruktorį, kuris labai gerai išmano savo darbą. Dar kartą didelis JAM AČIŪ.

 • Povilas parašė:

  Labai džiaugiuosi pasirinkęs šitą mokyklą. Pigu ir kokybiška. Man rekomendavo instruktorių Vytą ir tikrai nepasigailėjau. Tyros širdies žmogus, pilnai atsidavęs savo darbui pilnai padėjo man pasiekti užsibrėžto tikslo – teisių. Jo dėka egzaminą išlaikiau iš pirmo karto be jokių problemų. Turbūt labiausiai motyvavo jo žvilgsnis, kai kažką ne taip padarydavau. Ačiū, šiam nuostabiam instruktoriui! Rekomenduoju!! Tikrai išlaikysit iš pirmo karto!

 • Milda parašė:

  Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą ir ypač paskirtu instruktoriumi Audriumi, kadangi Audrius mane paruošė ne tik Regitros egzaminui, tačiau praeitą savaitę, atsiėmus teises, iš karto drąsiai išvažiavau į gatvę viena paties piko metu. Už tai esu labai dėkinga Audriui, kuris kantriai ir sąžiningai mokė vairavimo ir paruošė savarankiškam vairavimui. Taip pat labai patiko mokyklos aplinka, labai maloni administratorė Jolita, visada pasitinka su šypsena ir viską labai maloniai paaiškina. Rekomenduoju visiems norintiems vairuoti savarankiškai ir be baimės!!!!!

 • Mykolas parašė:

  Šią mokyklą pasirinkau dėl tinkamos vietos bei teigiamų atsiliepimų. Paskirtas instruktorius Audrius,reiklus, visų pamokų metu, kantriai dalino patarimus. Apie šį instruktorių galiu pasakyti tik geriausius atsiliepimus. Vairavimo egzaminą mokykloje išlaikiau iš trečio karto, dėl savo žioplų klaidų. Regitroje egzaminą išlaikiau iš pirmo bandymo. Besimokant vairuoti, nekilo įtarimų, kad norima pasipinigauti ir specialiai sukirsti per egzaminą, kaip esu girdėjęs dėl kitų mokyklų. Susidarė įspūdis, kad instruktorius stengiasi į gatves išleisti savimi pasitikinčius bei atsakingus vairuotojus. Nuoširdžiai rekomenduoju šią mokyklą.

 • Rugilė parašė:

  Teko mokytis su vairavimo instruktoriumi Vytu G. Tai profesionalus mokytojas su kuriuo buvo ne tik naudinga, bet ir smagu ruoštis egzaminui. Atsakingas, kantrus ir atsižvelgiantis į mokinio poreikius. Rekomenduoju! Ačiū, Vytui, už išugdytą gebėjimą orientuotis kelyje!

 • Vytautas parašė:

  Draugiškas ir malonus personalas. Taip pat noriu padėkoti instruktoriui Audriui už suteiktus vairavimo įgūdžius. Užteko 6 vairavimo pamokų, kad išlaikyčiau vairavimo egzaminą Regitroje. Ačiū.

 • Gintarė parašė:

  Puiki mokykla, kurioje dirba nuostabūs žmonės. Didelis ačiū už viską ir sėkmės jums.

 • Agne parašė:

  Labai esu dekinga vairavimo instruktoriui Audriui, kuris uzpilde visas mano spragas vairavime. Suzinojau per viena pamoka tiek, kiek per visa kazkada lankyta kursa nebuvau girdejusi. Egzaminas islaikytas! Aciu ir didziausios Jums sekmes!

 • Ligita parašė:

  Rekomenduoju visiems sia mokykla. Pati mokiausi jau ne pirma karta, tad turiu su kuo palyginti mokymo kokybe… Del to tikrai galiu pasakyti, kad kaip apsirikau pirma karta eidama mokytis, si karta tikrai pasirinkau labai gera mokykla ir likau patenkinta savo pasirinkimu. Aciu visam sios mokyklos kolektyvui uz konsultacijas, mokymus ir uz tai, kad jau esu vairuotoja.

 • Donata parašė:

  Mokiausi sioje mokykloje ir esu patenkinta. Greitai baigiau visus mokymus, issilaikiau egzaminus. Vairavimo instruktorius noriai viska aiskino po kelissyk tai, ko nesuprasdavau. Visas kolektyvas labai malonus ir geranoriskas. Siulau visiems butent sia mokykla!

 • Ginta parašė:

  Noriu padėkoti instruktoriui Audriui už kantrybę ir žinias. Turite talentą mokyti vairuoti. Gailiuosi, kad šios mokyklos neradau anksčiau, būčiau sutaupiusi daug laiko ir nervų.

 • Jokūbas parašė:

  Geriausia vairavimo mokykla! 10/10 . Teorijos vedimas aiškus ir nuoseklus. Instruktorių darbas dėmesingas ir atsakingas. Administraciniai reikalai – kruopštūs ir nuoširdūs. Siūlau šią vairavimo mokyklą visiems, kas nori turėti vairuotojo teises užtikrintai. Plius – kaina labai įkandama.

 • Viktorija Z. parašė:

  Norėčiau padėkoti „AURUDA“ vairavimo mokyklos komandai už profesionalumą. Atskirai, didelis ačiū Audriui Rudokui už tai kad aiškiai ir profesionaliai per 15 vairavimo pamokų išmokė manę vairuoti, išlaikiau praktikos egzaminą iš pirmo karto.

 • Valdemaras parašė:

  Siandien islaikiau b kategorijos vairavimo egzamina regitroje. noriu padekoti instruktoriui Valdui! Profesionalas su milziniska patirtimi. Manau kad bet kuris papuoles pas ji, islaikys is pirmo karto. Atidziai uzteks klausyti komentaru ir be jokios baimes laikyti regitroje. Dar karta didelis aciu Valdui!

 • Jolanta parašė:

  Ačiū vairavimo mokyklai AURUDA,ačiū instruktoriui Valdui,kuris suteikė daug vertingų žinių ir išmokė važiuoti.Važiuoti nemokėjau visiškai,tačiau išvažinėjusi priklausančias man pamokas,supratau,kad jau visai neblogai važiuoju,nusipirkus dar papildomu pamoku vairavimo mokyklini egzamina išlaikiau iš pirmo karto.Regitroje tiek teorija,tiek praktika taip pat išlaikiau iš pirmo karto!Didelis ačiū AURUDA kolektyvui,be to administratorė tiesiog super.

 • Rūta parašė:

  Net nemaniau, kad dar kažkur kažkuriam instruktoriui rūpi išugdyti atsakingą, profesionalų vairuotoją. Atėjau kamikadzė, ponas Audrius daug ir kantriai mane barė, aiškino, mokė. Tuo pačiu mokė netik apie apie vairavimą, bet ir savimonę, koncentraciją, discipliną. Per tas keturias pamokas išmokau tikrai daug daugiau, negu per 15 mokykloje, iš kurios atėjau. Iki vairuotojos man dar toloka, bet ši įtaka reikšminga. Žmogui duota būti Mokytoju. Administratorė irgi labai draugiška ir miela. Ačiū Jums.

 • Regimantas parašė:

  Na va, teises jau rankose ir jau jauciuosi pilnaverciu eismo dalyviu. LABAI labai didelis aciu instruktoriui Valdui. Pries pradedant kursus bijojau ne egzamino o pirmo isvaziavimo i gatves. Taciau jo deka esu isitikines kad i beda kelyje napakliusiu. Nuostabi mokykla. Tikrai rekomanduoju sia mokykla visiems.

 • Emilija parašė:

  Didžiausias AČIŪ instruktoriui Audriui, kuris suteikė labai daug naudingų žinių, lavino vairavimo įgūdžius ir, kas svarbiausia, įkvėpė pasitikėjimo savimi. Tik savo darbui tikrai atsidavęs žmogus gali būti toks kantrus, reiklus, bet kartu ir geranoriškas. Šio instruktoriaus dėka supratau, koks gali būti didelis malonumas vairuoti. Taip ačiū ir mokyklos personalui už profesionalumą ir nuoširdų rūpinimąsi mokiniais. Linkiu Jums visokeriopos sėkmės!

 • Marija parašė:

  labai šauni mokykla, visi egzaminai išlaikyti iš pirmų kartų, intruktorius Valdas tiesiog nuostabus, į vairavimo pamokas ėjau kaip į šventę ir šiek tiek liūdėjau, kad teisės jau ant rankų ir bendravimo su šiuo žmogumi bus mažiau. Linkėjimai kolektyvui ir kantrybės Valdui!

 • Greta parašė:

  Didžiausias ačiū instruktoriui Audriui. Tikras profesionalas, puikus mokytojas ir geležinę kantrybę turintis žmogus. Labai gera vairavimo mokykla!

 • Aukse parašė:

  Noriu iš visos širdies padėkoti nepakartojamai fantastiškam vairavimo instruktoriui Vytui Gataveckui, už jo geležinę kantrybę, neišblėstančią energiją, neįkainojamus patarimus, atsidavimą, optimistiškumą, gerą nuotaiką ir žinoma puikias ir labai rezultatyvias vairavimo pamokas… teoriją gali išmokti kiekvienas, bet va, teisingai vairą sukioti, pedalus mindyti, pavaras junginėti, dairytis į visas puses ir visą tai daryti vienu metu… man tai atrodė misija neįmanoma. Tai mokytojas kuriuo gali pasitikėti, nebijoti padaryti klaidų ir iš jų pasimokyti. Iki kaulų smegenų teisingas, daug reikalaujantis, savo srities profesionalas, gebantis kiekvienam pradedančiam vairuoti būti tiesiog draugu. Ačiū, Jums, Vytai!!! Ačiū visam Aurudos kolektyvui už šiltą ir nuoširdų priėmimą bei Regitroje išlaikytus teorijos ir praktikos egzaminus iš pirmo karto! Jūs nuostabūs!

 • Valdemaras parašė:

  Tikrai rekomenduočiau šitą mokyklą kitam žmogui. Esu labai dėkingas už instruktoriaus kantrybę mokant mane.

 • Gintare parašė:

  Labai likau patenkinta vairavimo mokykla „Auruda“, teorijos ir praktinio vairavimo instruktriai dejo dideles pastangas ir ju deka rezultas ne tik islaikyti egzaminai, bet ir igyjau tikrai gerus vairavimo igudzius. Rekomenduoju sia vairavomo mokykla!

 • Agnė parašė:

  Džiaugiuosi, kad pasirinkau šią vairavimo mokyklą. Puikus ir profesionalus paruošimas. Teorijos ir praktikos egzaminus Regitroje išlaikiau iš pirmo karto. Ypatingai dėkoju vairavimo instruktoriui Audriui R. už neįtikėtiną kantrybę, profesionalias ir konstruktyvias rekomendacijas. Auruda – Tavo vairavimo mokykla!!!

 • Daiva parašė:

  Rekomenduoju vairavimo mokyklą Auruda! Labai džiauguosi, kad pasirinkau būtent šią vairavimo mokyklą, Regitroje iš pirmo karto išlaikiau tiek teorijos tiek praktikos egzaminus. Ypač rekomenduoju vairavimo instruktorių Vytą Gatavecką. Nors mokytis vairuoti pradėjau nuo nulio ir maniau, jog vairavimas ne man – instruktorius Gataveckas šias abejones išsklaidė. Jo profesionalumo dėka, dingo baimės vairuoti ir tai tapo malonumu. Profesionalus ir daug reikalaujantis, Vytas G. išlieka draugiškas ir paprastas – o tai pukios savybės padedančios naujam mokiniui įgauti drąsos ir neįsitempti vairuojant. Didelis AČIŪ Jam ir visam Aurudos kolektyvui! Sėkmės!!

 • Darius parašė:

  Norėčiau padėkoti šiai mokyklai už puiku teorinį ir praktinį parengimą. Pagarba praktinio vairavimo instruktoriui Vytui, tai vienas iš tų žmonių kuriuos drąsiai galėčiau vadinti savo srities specialistais. Ačiū ir sėkmės jums visiems.

 • Gytis parašė:

  Šią mokyklą pastebėjau dėl prieinamos kainos. Buvau maloniai nustebintas! Administratorės priėmimas buvo superinis – labai malonus. Teorijos mokymai buvo išsamūs, visos sudėtingos temos gerai paaiškintos. Norėčiau padėkoti praktinio vairavimo instruktoriui Vytui už kantrybę ir asmeninius patarimus. Jūsų dėka mano vairavimo įgūdžiai smarkiai pagerėjo, egzaminas nebuvo toks baisus kaip galvojau. Pabaigai norėčiau pabrėžti, kad šiai mokyklai skirčiau 9 balus iš 10 (aukštesnio balo neskirčiau NIEKAM!!!), ne todėl, kad kažko trūko, bet todėl, kad nepamirštumėt tobulėt (juk visada tobulėt yra kur).

 • Aurimas parašė:

  Na štai, Regitroje egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Esu labai dėkingas visam šios mokyklos kolektyvui. Linkėjimai administratorei, ir visiem kitiems.

 • Dovile parašė:

  LABAI ACIU UZ VISKA , nuostabi mokykla ,tik rekomendacijos. Vairavimo instruktorius nuostabus , aciu AUDRIAU jus pats geriausias.Labai maloni atmosfera sioje mokykloje ,tikrai nepasigailesit kad pasirinksit sia mokykla.

 • Jolanta-Ona parašė:

  Noreciau padekoti Aurudos mokytojams,nors teorijos pamokas kelias praleidau,bet teorijos mokytojas uzpilde mano spragas ir egzamina regitroje teorijos islaikiau is pirmo karto.Pazymeti noreciau ir vairavimo instruktoriu Vyta Gatavecka uz jo begaline kantrybe ir profesionalu mokyma.Vairavima regitroje islaikia is pirmo karto. DEKUI!!!

 • Aurimas parašė:

  Mokausi teorija savarankiskai, del to isigijau KET testus sioje mokykloje spresti namuose ir islaikiau Regitroje teorijos egzamina 96%. Vairavimus tik ana savaite pradejau mokytis, taciau esu labai patenkintas savo pasirinkimu ir galiu JAU dabar visiems parekomenduoti sia mokykla.

 • Urtė parašė:

  Sveiki, Audriau, aš netyčia gatvėje pastebėjau Jūsų mokomąją mokyklą ir nusprendžiau surasti internete. Iki šiol prisimenu Jūsų pamokas, o jau daug metų praėjo, kai teises turiu puikaus instruktoriaus dėka. Iki šiol esu dėkinga, kad buvote mano viaravimo mokytojas!

 • Eglė parašė:

  Vairavimo kursus baigiau kitoje mokykloje, o šioje mokykloje buvau pasiėmus kelias papildomas pamokas pas Audrių ir pas kitą vairavimo instruktorių. Galiu pasakyti tik viena – abu šie žmonės nuostabūs, puikiai atlieka savo darbą ir leidžia nevaržomai tobulėti. Egzaminą išlaikiau regitroje iš pirmo karto ir viskas tik šių pamokų dėka! Jeigu reikėtų patarti būsimiems vairuotojams, rekomenduočiau tik šią vairavimo mokyklą! Beje, mergina, kuri dirba prie kompiuterio – nuostabi, labai šiltai priėmė (aptarnavimu tikrai nesikundžiu). Taigi, visiems rekomenduoju AURUDĄ!

 • Evaldas parašė:

  Labai šauni ir gera mokykla, vairavimo instruktorius labai geras, jo deka įgijau puikius vairavimo įgūdžius. Ačiū jums.

 • Karolina parašė:

  Sitoj mokykloj lankiau papildomas pamokas po to, kai keleta kartu neislaikiau regitroj vairavimo egzamino. Per kelias pamokas instruktorius padejo susitvarkyti vairavimo trukumus ir dabar jauciuosi labai uztikrintai sedint prie vairo. Egzamina islaikiau is kart be klaidu. Rekomenduoju mokytis cia.

 • Andrius parašė:

  B kategorijos vairavimo kursus baigiau kitoje mokykloje, deja jie tinkamai manes neparuose egzaminui ir is poros kartu bandymo jo islaikyti nepavyko. Apsilankius pas jus igijau tikrai vertingu ziniu, kuriu deka islaikiau vairavimo egzamina ir sustiprinau savo kaip vairuotojo zinias. Didelis Aciu jum!

 • Angelė parašė:

  Be galo puiki mokykla, rekomenduoju ją visiems, kurie nori išmokti važiuoti! Puikus teorijos mokytojas. Pats geriausias vairavimo instruktorius – Audrius! Mokydamasi pas jį įgyjau daug žinių apie vairavimą, puikiai viską išaiškina, padeda. Mokytojas ne griežtas, o reiklus ir PROFESIONALUS. Egzaminus išlaikiau iš pirmo karto, ačiū instruktoriui AUDRIUI!

 • Dovilė parašė:

  Labai aciu instruktoriui Audriui uz kantrybe ir griezta zodi, o jo kartais tikrai reikejo. Nors ir kaip sunkiai sekes vairuoti, Audrius padejo uzsipildyti mano spragas, todel nuo siol jau turiu teises.

 • Ugnė parašė:

  Man ši mokykla taip pat nebuvo pirma. jaučiau, kad dar nesu pasiruošusi laikyti egzamino, todėl pasirinkau „Aurudą“ ir dėl to tikrai nesigailėjau, nes per vieną pamoką daug ko išmokau. Labai šauni mokykla, visi darbuotojai malonūs, geranoriški, profesionalūs ir stengiasi visapusiškai padėti. Manau, kad šia mokykla tikrai nenusivilsite.

 • Raimundas parašė:

  Ši mokykla man buvo antroji. Baigęs pirmą mokyklą jaučiau kad nebuvau pilnai pasiruošęs, tačiau negalvojau, kad važiuoju iš tiesų labai prastai. Su instruktoriaus Audriaus pagalba sugebėjau įgauti puikių vairavimo įgūdžių. Senoje mokykloje turėjau du instruktorius, tačiau jie nė iš tolo negalėtų prilygti Audriui, nes šioje mokykloje pasiruošiau ne tik praktiškai, bet ir psichologiškai. Rezultatas – regitroje egzaminas išlaikytas iš pirmo karto, nepadarius nei vienos klaidos. Gailiuosi, kad nepasirinkau šios mokyklos anksčiau, tačiau geriau vėliau, nei niekada. Taigi, norėčiau padėkoti instruktoriui Audriui už visas pastabas, patarimus ir draugišką bendravimą. Nepasigailėsite pasirinkę šią mokyklą!

 • Antanas parašė:

  Labai šauni mokykla kainos nesikandžioja, vairavimo instruktorius labai aiškiai ir suprantamai viska išaiškina. Ačiū jums.

 • Justė parašė:

  Prigąsdinta istorijų apie rūsčius ir piktus regitros egzaminuotojus, po ilgos dienos vis dar jaučiu buvusius drebulį, jaudulį ir nuostabą, jog išlaikiau iš pirmo karto! Skamba neįtikėtinai, žinant jog vos prieš mėnesį pirmą kartą prisėdau prie vairo… Sunku rinkti žodžius, ir apsispręsti, nuo ko pradėti Jus, skaitytojus, nuraminti, jog pasirinkę šią mokyklą Jūs tikrai nesuklysite! Nuo pat pirmos dienos, mane priėmė kaip šeimos narį – šiltai ir draugiškai, o garsusis instruktorius Audrius tapo antruoju tėčiu – profesionalus, sugebantis pateikti naują informaciją taip, jog suprastum iš pat pirmo karto, kantrus, tačiau nejučiomis priverčiantis kelti įgūdžių kartelę vis aukščiau.. Pasirinktas eksternas prabėgo taip greitai, rodos įlipau į traukinį visiškai basa, o po minutės iš jo mane išlaipino, prisikrovusią žinių ir įgūdžių bagažo. Rodos nepastebimai ir profesionaliai, kaip močiutė kepa blynus, iškepė mane – naują vairuotoją!

 • Inesa parašė:

  Tikrai sauni vairavimo mokykla. Draugiskas kolektyvas,noriai stengiasi padeti mokiniui,viska issamiai isaiskina. Labai saunus instruktorius Audrius,tikrai ideda i kiekviena mokiny daug pastangu,viska aiskina palaipsniui ir aiskiai. Patariu kas ieskosi vairavimo mokyklos kreiptis i si kolektyva.

 • Tamara parašė:

  Ši mokykla man buvo antra, deja, taip gavosi, kad po pirmos mokyklos teko ieškoti kitos.Papildomai pasimokiusi šioje mokykloje greitai supratau savo daromas klaidas. Esu labai dėkinga mane mokiusiam instruktoriui Audriui, kuris labai kantrus ir labai aiškiai viską išaiškina. Egzaminas Regitroje išlaikytas. AČIŪ JUMS.

 • Marius parašė:

  Džiaugiuosi pasirinkęs šią mokyklą. Tiek instruktoriai (teko vairuoti su dviem), tiek administratorė bendravo maloniai ir iškilusius nesklandumus padėdavo išspręsti operatyviai. Šauniai besidarbuojanti komanda.

 • Akvilė parašė:

  Šaunus kolektyvas, dirbantis šioje mokykloje. Kadangi padariau ilgą pertrauką po kursų baigimo, maniau, kad bus sunku išlaikyti praktikos egzaminą Regitroje. Tačiau, su būtent šios mokyklos instruktoriaus pagalba, tai pavyko padaryti vos po kelių papildomų pamokų. Ačiū už profesionalų mokymą, kantrybę ir gerą atmosferą besimokant! Sėkmės Jums!

 • Giedre parašė:

  Papildomai mokiausi sioje mokykloje, instruktorius labai aiskiai viska isaiskina, malonus visi… Jei tektu visa kursa mokytis is naujo,mokyciausi tik sioje mokykloje.

 • Aistė parašė:

  Nuostabi vairavimo mokykla! Labai gerai paruošia. Mokykloje labai gera atmosfera, o vairavimo mokyklos personalas profesionalus ir visuomet pasiruošęs padėti. Rekomenduoju šią mokyklą visiems, kas ieško tikrai geros vairavimo mokyklos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.