MOKYMAS APIE ALKOHOLIO IR NARKOTIKŲ ŽALĄ ŽMOGAUS SVEIKATAI


Alkoholio ir narkotikų žalos kursai, tai privalomieji mokymai asmenims, kurie būdami neblaivūs arba apsvaigę nuo narkotinių medžiagų pažeidė Lietuvos Respublikos įstatymus.

Dėl tokio tipo pažeidimo visi, medžioję, žvejoję arba vairavę transporto priemonę (automobilį, laivą, orlaivį ir kt.) neblaivūs, netenka vairavimo teisių ir pažymėjimų, leidžiančių dirbti su įvairaus pobūdžio transporto priemonėmis, taip pat žvejoti ar medžioti. Visi, norintys susigrąžinti teises ir leidimus, privalo lankyti alkoholio ir narkotikų žalos kursus, kuriuos organizuoja VšĮ „Svarbus žingsnis“.

 

Asmenys, kuriems privalomas mokymas

 

Asmenys, iš kurių pagal Lietuvos Respublikos įstatymus teisė vairuoti transporto priemonę, teisė skraidyti orlaivio įgulos nariu, atlikti orlaivių techninę priežiūrą, dirbti skrydžių vadovu, teisė medžioti arba žvejoti, teisė vairuoti upių ir mažuosius laivus atimta (gali būti atimta arba dar nėra pasibaigęs specialiosios teisės atėmimo laikas) dėl teisės pažeidimo padarymo esant neblaiviam arba apsvaigusiam nuo narkotikų, vaistų ar kitų svaigiųjų medžiagų.

 

 

 

Daugiau informacijos / Registracija

Telefonu: 8 666 77077